Bu Blogda Ara

slider

Son Paylaşılan

Navigation

Şirince Gezim

Merhaba sevgili okuyucular ben Beyza Gül size geçen gün arkadaşlarımla yaptığım İzmir Şirince gezimizden bahsetmek istiyorum.
Anlık bir fikirle çıktığımız bu yolculuktan çok keyif aldık.Her ayrıntısı başka güzellikte bir yer.İnsanları çok sıcak, samimi ve misafirperver idiler.Kumda kahvesi, şarapları, manzarası ve kilisesiyle ünlü bir yer tam turistik.Esnafı ve insanı çok tatlı, konuşkan ve yardımseverdi.Özellikle meydandaki o tontiş amca.Manzaralı, ortada şöminesi olan büyük adeta gizli bir yer gibiydi kafesi çok beğendik.Şarap tadımı için hangi mahzenden geçerseniz geçin davet ediyorlar o yüzden acaba hangisine girsek diye çok düşünmenize gerek yok rastgele girin hayal kırıklığına uğramazsınız.Beraber gittiğimiz arkadaşımın önerisiyle biz çarşıdaki "Poseıdon"  adlı mahzene gittik. Tam ortada şömine vardı ayriyetten oturcak yerler ve kumda kahve de vardı.Biz çok beğendik ambiansı.

Tadım konusunda da hiç cimri değiller aksine cömertler.Arkadaşlarım en çok kavunlu şarabı beğendi fiyatta 180 liraydı tavsiye ederiz.Biz gittiğimiz de kilise kapalıydı ama daha önceden gittiğimde girmiştim ben çok güzeldi. Asıl gezimiz de bizi en çok eğlendiren keçilerdi çok komiklerdi. Yürüyerek gezebiliyorsunuz her yeri ve otoparkları da var.Samimi, sıcak, tanıdık, huzurlu hissettiren bir atmosferi var dağlar arasında biz çok keyif aldık bu gezimizden kesin gelin görün tavsiye ederiz.Konaklama yerleri de çoktur sıkıntı yaşamazsınız.Son olarakta fotoğraf çektik bol bol onları paylaşacağım.Eğer giderseniz iyi gezmeler güzel vakit geçirirsiniz umarım ve buraya kadar okuduğunuz için teşekkürler kendinize iyi bakın hoşçakalın.
PAYLAŞ
Banner
Sonraki Paylaşım
Bundan önceki paylaşımlara bakın
Önceki
Önceki Kayıt

YORUMLAR:

0 comments: